نظرات رونی موز در خصوص پیش بینی قیمت Bitcoin؛ صعود بیشتر گاوهای بیت کوین

بیت کوین در سال ۲۰۱۷ به شدت از هواداران Bitcoin هیجان زده است. رونیمای موز، یکی از تحلیل گران بر پایه Bitcoin، پیش بینی خود را پیش بینی کرده است.

تا پایان سال ۷۵۰۰ دلار؟ اوه، تقریبا آنجا هستیم

رونی مواس با پیش بینی جسورانه خود در ژوئیه ۲۰۰۷، ناظران را شگفت زده کرد که Bitcoin ظرف چند ماه می تواند به ۵۰۰۰ دلار برسد.

قیمت آن کمتر از ۳۰۰۰ دلار بود که او پیش بینی کرد، اما در سپتامبر ۲۰۱۷، پیش از آنکه به طور خلاصه بازخوانی شود، در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ افزایش پیدا کرد.

در اوت ۲۰۱۷، افزایش سریع قیمت بیتکوین منجر به رونیمای مواس شد و پیش بینی خود را تا پایان سال ۲۰۱۷ به ۷،۵۰۰ دلار تغییر داد. قیمت بیتکوین در حال افزایش است و قیمت آن نیز ۷۴۰ دلار بوده است. روني مواس اکنون طرح خود را تجديد نظر کرده و در سال ۲۰۱۸ به ۱۱۰۰۰ دلار افزايش داده است.

روني در نامه ای به مشتریانش نوشت:

هر روز سرفصل های بیشتری به اخبار شبکه های رمزنگاری ضربه می زنند. کشورهای بیشتر آن را در بر می گیرند و چند موانعی که در راه ایستاده اند، مانند دومینو سقوط می کنند.

دراز مدت: طلا دیجیتال

روني مواس در مورد بلندپروازي هاي بيتکوين فوق العاده صعودي است و معتقد است که روز يکشنبه رقيب طلا خواهد بود. او پیش بینی کرده است که قیمت آن در طی سه سال ۲۰،۰۰۰ دلار برآورد شده و در مدت ۱۰ سال ۵۰،۰۰۰ دلار خواهد بود.

با توجه به گشت و گذار بیت کوین در حال حاضر، او حتی ممکن است مدت زمان بیت کوین برای رسیدن به این سطوح را کوتاه کند.

در حالی که اپل ممکن است شرکتی با بالاترین سرمایه در بازار باشد و ارزش هر روز به میزان رکوردی برسد، رونی بر این باور است که Bitcoin تنها پنج سال از اپل عبور خواهد کرد.
افزایش آگاهی و سرمایه گذاری باعث افزایش قیمت می شود

رونی معتقد است که افزایش قیمت به وسیله افزایش آگاهی از بیت کوین و درصد بیشتری از جمعیت جهان سرمایه گذاری می شود.

برآورد شده است که کمتر از ۰٫۵ درصد مردم در حال حاضر در Bitcoin سرمایه گذاری کرده اند و رونی معتقد است که این می تواند تا ۵ درصد افزایش یابد.

از آنجا که عرضه Bitcoins ثابت شده است، عدم تعادل تقاضای عرضه باعث افزایش قیمت خواهد شد. تجمع فعلی Bitcoin به وضوح مردم را به دو اردوگاه مخالف تقسیم کرده است، گاوها بیشتر صعودی هستند و خرس ها گریه می کنند.

 

منبع

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *